W czwartek 29.09.2022 r. w Hrubieszowie Powiatowy SZS przeprowadził w trzech pionach rywalizację w sztafetowych biegach przełajowych. Pierwsze dwie szkoły w każdym przedziale awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się w październiku w Tomaszowie Lubelskim. Z kolei dwie pierwsze szkoły
2022-10-01 11:14:11