We wtorek 1 września w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.Po długiej przerwie, w szkole ponownie rozbrzmiał dzwonek, a korytarze wypełniły się uczniami. Klasy pierwsze oraz grupa zerowa uczestniczyły w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego na sali gimnastycznej.
2020-09-05 09:37:56