Uroczystą inaugurację roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach rozpoczęła w poniedziałek 4 września msza św. w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła.Następnie uczniowie udali się na plac obok hali sportowej, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.Poniżej
2023-09-07 07:19:33