31 marca br. poligon na Majdanku w Lublinie stał się areną zmagań saperów ze wszystkich pododdziałów 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy rywalizowali w zawodach użyteczno-bojowych. Ostatecznie, po zaciętej i wyrównanej walce tytuł najlepszych żołnierzy w specjalności saper przypadł żołnierzom z 22 Dęblińskiego Batalionu Lekkiej Piechoty.
2026-03-31 15:07:00