Zakończyła się tegoroczna edycja Amatorskiej Ligi Siatkarskiej Gminy Hrubieszów.Na pierwszym miejscu zawody ukończyli "Juniorzy" Hrubieszów, ale najlepszą drużyną z gminy Hrubieszów okazali się "Mundurowi" i to oni zostali triumfatorami rozgrywek, które zakończyły się w sobotę 6 maja.
2023-05-13 11:51:54