Dziś, w komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się ślubowanie 17 nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Zbiórka odbyła się w asyście pocztu sztandarowego NOSG.Rotę ślubowania odczytał Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor,
2020-09-04 17:26:12