5 października, w hrubieszowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym odbyło się uroczyste rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły".Na nasze spotkanie z dziećmi przybyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. Nasi Goście
2020-10-09 16:46:00