7 października 2022 roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerniczynie wzięli udział w Akcji "Sprzątanie Świata", zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, została ona przeprowadzona z lekkim opóźnieniem, ale przyświecał jej szlachetny cel,
2022-10-11 07:55:58