Uczennice hrubieszowskiego Staszica znalazły się wśród laureatów konkursu historycznego "Cud nad Wisłą 1920".15 sierpnia, w Święto Wojska Polskiego i w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 uczennice hrubieszowskiego Liceum im. Staszica wraz z nauczycielkami miały przyjemność wziąć
2020-09-03 15:22:57