8 września w kościele parafialnym p.w. Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia NMP w Trzeszczanach, odbyły się połączone parafialno - gminne uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika dla uczczenia 100 lecia Odzyskania Niepodległości oraz Msza Święta dziękczynna za tegoroczne
2020-09-13 16:55:52