22 listopada, w Czerniczynie, w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego, rozegrano Igrzyska Dzieci i Młodzieży w szachach drużynowych.Po trzyletniej przerwie covidowej wróciliśmy do międzyszkolnej rywalizacji szachowej. Imprezę można uznać za powiatową, a na pewno międzygminną, gdyż
2022-11-24 09:47:30