W dniach 14-15 października 2022 roku hrubieszowscy wolontariuszy Caritas uczestniczyli w szkoleniu, które odbyło się w Krasnobrodzie.Szkolenie odbyło się w ramach projektu "Aktywnie, zdrowo i kolorowo". Głównym jego celem było zwrócenie uwagi na integrację wolontariatu oraz propagowanie
2022-10-19 11:19:05