Terytorialsi z zamojskiego batalionu 2 Lubelskiej Brygady OT przez dwa tygodnie szkolili się pod okiem Amerykanów z 10 Grupy Sił Specjalnych. Tematem ćwiczeń były, m.in. "czarna taktyka", strzelectwo, ratownictwo pola walki oraz obsługa wyrzutni ppk Javelin.Ogromną wartością szkolenia
2023-03-06 07:54:23