Terytorialsi z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej po raz szósty brali udział w ćwiczeniu taktycznym z wojskami pk. HUZAR-22. W realizowanych zadaniach bojowych i ratowniczych wykorzystywano grupę konną WOT. W trwającym 7 dni ćwiczeniu, wzięli udział żołnierze z 25 zamojskiego batalionu
2022-08-31 09:42:52