Kilkunastu żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej wspiera prace przy usuwaniu szkód po pożarze w Domu Pielgrzyma w Kodniu. Trwa wielkie sprzątanie pogorzeliska po pożarze w Domu Pielgrzyma w Sanktuarium Maryjnym w Kodniu. Do pomocy, w poniedziałek tj. 16 listopada br., została skierowana
2020-11-18 08:46:07