W weekend rozegraliśmy Turniej o Puchar "Orlika" Miasta Hrubieszowa w kategorii OPEN. W tym roku uczestnictwem zaszczyciło nas 15 zawodników i jedna zawodniczka. Przy tak dużej frekwencji turniej musieliśmy rozłożyć na 2 dni zmagań oraz 2 obiekty sportowe. Pogoda również nie spłatała
2022-08-31 12:26:56