W sobotnim ligowym meczu trampkarze unii Hrubieszów pokonali na własnym boisku Orlęta Łuków 2:0.Unia Hrubieszów - Orlęta Łuków 2:0 (1:0)***Trener Piotr Stadnicki:- Nic tak nie cieszy, jak wygrana z liderem! (...) Trampkarze Starsi Unii Hrubieszów podejmowali na własnym boisku drużynę Orlęta
2020-10-04 12:57:02