W sobotę 15 października na strzelnicy garnizonowej 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego około 50 ochotników wzięło udział w szkoleniu, które zostało zorganizowane w ramach projektu: "Trenuj z wojskiem".W ramach szkolenia uczestnicy poznawali budowę i zasady działania broni strzeleckiej,
2022-10-18 08:32:33