7 października na orliku w Mirczu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mircze.W turnieju wzięło udział cztery zespoły: Andoria Mircze, Nadleśnictwo Mircze, Placówka Straży Granicznej w Kryłowie oraz "Banda Grubego".Mimo padającego deszczu, wszystkie mecze stały na
2020-10-09 11:18:38