14 kwietnia 2024 roku, w miejscowości Podhorce w gminie Werbkowice, rozegrany został otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Edukacyjnego na Rzecz Promocji i Rozwoju Wsi Podhorce.W turnieju wzięło udział około 50 zawodniczek i zawodników.Oto zwycięzcy:Młodziczki 1-4
2024-04-17 07:34:12