28 stycznia 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, rozegrany został otwarty turniej tenisa stołowego szkół podstawowych o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.Po bardzo zaciętych pojedynkach, w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:Dziewczęta od 1-4 kl.1.
2023-01-30 11:38:43