Jesteśmy uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie. Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 28 października 2022 r., odwiedziliśmy cmentarz w Hrubieszowie.Tu spoczywają kolejarze i mieszkańcy Gozdowa zamordowani na stacji kolejowej 15 marca 1944 r.Uporządkowaliśmy
2022-10-29 13:01:40