8 października w Lesku odbył się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin o puchar Biesa i Czada, w którym udanie wystartowali młodzi zawodnicy z Hrubieszowa.W turnieju wzięło udział blisko 120 zawodników.Przywieźliśmy 5 medali - 3 złote, 2 brązowe.Naszą Sekcję Karate
2022-10-11 12:29:45