Po blamażu w sezonie 2020 - 2021, kiedy pierwszy zespół Unii w związku z kłopotami kadrowymi został w trakcie czwarto ligowych zmagań wycofany z rozgrywek i zgodnie z regulaminem LOZPN karnie zdegradowany aż do klasy A władze miasta i nowy zarząd klubu postawili sobie za cel, aby jak najszybciej
2022-12-01 12:19:18