2 października 2020 r. w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu miała miejsce uroczystość tzw. Czepkowania, podczas której na pielęgniarki i pielęgniarzy pasowano pierwszych absolwentów kierunku pielęgniarstwo. Podczas tego wydarzenia absolwentki pielęgniarstwa otrzymały
2020-10-06 14:24:41