W dniu 26 sierpnia na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie odbył się VII Turniej Służb Mundurowych im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka. W sportowej rywalizacji uczestniczyło aż 15 drużyn reprezentujących służby mundurowe.Szczególna inicjatywa"Można
2022-09-03 08:16:24