W Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach trwa cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci pt. "Stacja Animacja". Co tydzień dzieci znajdują się na innej stacji.Spotkania odbywają się we wtorki, środy i piątki. Dzieci mają już za sobą kolejne dwie z czterech zaplanowanych na lipiec "podróży".7,
2020-08-05 16:30:04