Dzisiaj w kawiarni Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyła się prelekcja oraz aukcja charytatywna obrazów i grafik hrubieszowskich artystów.Na sprzedaż wystawione zostały obrazy i grafiki Alfreda Przybysza, Stanisława Bodesa, Heleny Piekarz, Ryszarda Wiecha, Szymona Radomskiego, Artura Łukasiewicza
2020-08-09 12:30:52