W sobotę 14 listopada, w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się XV Turniej w Podnoszeniu Ciężarów Euro-Bug - II Memoriał Andrzeja Greszety.Poniżej fotoreportaż z imprezy.Wyniki rywalizacji opublikujemy wkrótce.fot. lubiehrubie.pl
2020-11-17 08:54:51