W niedzielę, 25 lutego 2024 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirczu odbył się turniej piłki siatkowej w ramach I Memoriału Marka Martyniuka.W turnieju wzięło udział 6 drużyn: SMS Mircze, PSP Hrubieszów, Andoria Mircze, Przewodów, Nadleśnictwo Mircze oraz Tyszowce.Memoriał
2024-02-29 06:09:16