Piłkarze z 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego wygrali Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.W sobotę 3 października, na boiskach treningowych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.W
2020-10-04 09:20:31