W niedzielę 20 listopada, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach, odbył się Za nami XII Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych - Werbkowice 2022.Po przesłuchaniu 27 zespołów, komisja w składzie: Barbara Wiatrzyk (przewodnicząca), Barbara Rabiega i Dariusz Sobczak, przyznała następujące
2022-11-22 08:35:24