Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, 7 października 2022 roku, odbył się turniej piłki nożnej "Kto lepszy?". Tym razem młodzi zawodnicy spotkali się nie w hali sportowej HOSiR-u, lecz na boiskach Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3.W tegorocznej edycji turnieju, która wpisuje się jubileusz
2022-10-17 09:14:32