25 czerwca 2021 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością goście: Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa - Pan Paweł Wojciechowski, Proboszcz Parafii MBNP - Ks. Marek
2021-07-05 09:36:43