25 czerwca 2021 roku, społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego.W tym szczególnym wydarzeniu wziął udział przedstawiciel Urzędu Miasta w Hrubieszowie - Radosław Szkudziński.Uroczystości rozpoczęły się
2021-07-03 11:30:06