Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w hrubieszowskich szkołach średnich, których organem prowadzącym jest Powiat Hrubieszowski.Zespół Szkół nr 125 czerwca 2021 r., w dniu zakończenia roku szkolnego, Starosta Hrubieszowski wręczyła nagrody dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie,
2021-07-02 09:42:54