W sobotę 26 czerwca br. na zbiorniku wodnym w Chłopiatynie już po raz siódmy rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dołhobyczów.W tegorocznych zawodach udział wzięło 23 zawodników z terenu gminy.Tradycyjnie po losowaniu stanowisk zawodnicy-wędkarze udali się
2021-07-03 09:40:39