W sobotę 26 września, na zbiorniku wodnym w Chłopiatynie, już po raz szósty rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dołhobyczów.W tegorocznych zawodach udział wzięło 23 zawodników z terenu gminy.Tradycyjnie po losowaniu stanowisk zawodnicy - wędkarze udali się na swoje
2020-10-05 08:54:34