Wspólne działania funkcjonariuszy Straży Granicznej z Hrubieszowa oraz policjantów z Łęcznej doprowadziły do zlikwidowania "dziupli" samochodowej.
Zdjęcie 1 z 5
Zdjęcie 2 z 5
Zdjęcie 3 z 5
Zdjęcie 4 z 5
Zdjęcie 5 z 5