W niezwykle uroczystej oprawie dnia 22 września 2020 roku odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach Jubileusz 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Werbkowice. Było to wyjątkowe wydarzenie, które jest symbolem wzajemnej wierności i miłości rodzinnej, dowodem wzajemnego
2020-09-24 10:18:33