W dniu 30 sierpnia 2022 r. odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach Jubileusz 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu gminy Werbkowice.Było to wyjątkowe wydarzenie, będące symbolem wzajemnej wierności i miłości rodzinnej, dowodem wzajemnego zrozumienia i istoty związku
2022-09-02 10:49:00