W piątek, 19 czerwca, odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której świętowano jubileusze trzech zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu. Było to niezwykłe spotkanie pełne wzruszeń, wspomnień i wdzięczności za lata działalności artystycznej oraz pielęgnowania lokalnych tradycji i kultury.
2026-06-23 14:18:17