Po zwycięstwach w lekkoatletycznym czwórboju w zawodach powiatowych, rejonowych i wojewódzkich, w których zespół chłopców z SP nr 1 w Hrubieszowie zajmował 1 miejsca, awansowali do zawodów krajowych. Odbyły się one w Olecku w dniach 14 - 16 czerwca br.. Hrubieszowska Jedynka zajęła 13 miejsce w kraju, a Gabriel Telicki wrócił z brązowym medalem!
2026-06-22 22:13:13