Przez dwa dni, 13 - 14 czerwca 2026 roku, Zamość był gospodarzem Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce. Zawody były rozgrywane w kategoriach do 18, 20 i 23 lat. Do rywalizacji przystąpiło ponad 900 osób, ze wszystkich szesnastu województw i wśród nich reprezentanci Unii Hrubieszów. Tomasz Aleksandrowicz zdobył medal srebrny!
2026-06-19 20:22:50