Aktywny Dzień Rodziny w Kopyłowie

Tegoroczny Dzień Rodziny uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kopyłowie wraz z nauczycielami oraz rodzicami spędzili w aktywny i atrakcyjny sposób w Jankes Kids – Centrum Edukacji i Rozrywki Dzieci i Młodzieży w Fajsławicach.

Reklamy

 

Dzień Rodziny to okazja do organizowania różnorodnych imprez, podczas których dzieci ze swoimi rodzinami mogą miło spędzić czas dobrze się bawiąc  i ucząc jednocześnie.

Urozmaicając szkolną codzienność, w tym roku ten wyjątkowy dzień nasi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kopyłowie wraz z nauczycielami oraz rodzicami spędzili w aktywny i atrakcyjny sposób w Jankes Kids – Centrum Edukacji i Rozrywki Dzieci i Młodzieży w Fajsławicach.

Głównym celem wycieczki byłorozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kopyłowie.

Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami spędzili beztroskie chwile przy pięknej pogodzie. Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie obiektu zapewniło moc atrakcji naszym podopiecznym. Zabawy na świeżym powietrzu jak i wewnątrz budynku ośrodka zagwarantowały wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Wszyscy bawili się cudownie, aż żal było wracać!!!

 


Info: http://sp-kopylow.ucoz.pl