Aplikacja z Gminy Hrubieszów także na iPhone i iPad

Od niedawna dla użytkowników smartfonów i tabletów dostępna jest mobilna prezentacja Gminy Hrubieszów. Teraz również użytkownicy iPhone’ów i iPadów mają możliwość dołączyć do grona użytkowników tej niezwykle atrakcyjnej aplikacji.

Reklamy

 

Od niedawna dla użytkowników smartfonów i tabletów pod adresem

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siroccomobile.natura100.hrubieszow

dostępna jest mobilna prezentacja Gminy Hrubieszów. Teraz również użytkownicy iPhone’ów i iPadów mają możliwość dołączyć do grona użytkowników tej niezwykle atrakcyjnej aplikacji. W zależności od urządzenia aplikacje dostępne są do bezpłatnego ściągnięcia pod adresami:

– dla iPhone:

https://itunes.apple.com/pl/app/100-natury-w-hrubieszowie/id1127797029?mt=8

– dla iPad:

https://itunes.apple.com/pl/app/100-natury-w-hrubieszowie/id1127797029?mt=8

Niezależnie od rodzaju urządzenia, w celu instalacji aplikacji, można również skorzystać z linków zamieszczonych na stronie internetowej Gminy Hrubieszów www.hrubieszow-gmina.pl

Aplikacja wykonana została w ramach projektu „100% Natury”, realizowanego przez Towarzystwo na rzecz Ziemi we współpracy z Gminą Hrubieszów i dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ten multimedialny przewodnik przeznaczony jest do instalacji w urządzeniach mobilnych i powiązany jest z kodami QR, które już w najbliższym czasie zostaną umieszczone na terenie gminy. Głównym celem aplikacji jest edukacja, zarówno turystów odwiedzających gminę, jak i jej mieszkańców. Ma ona przybliżać piękno polskiej przyrody, w interesujący sposób pokazywać jej walory oraz uczyć szacunku do niej. Ponadto, jej zadaniem jest wyjaśnianie czym jest obszar Natura 2000. Wydaje się, że aplikacja wypełnia postawione jej zadania i w bardzo atrakcyjny sposób prezentuje walory Gminy Hrubieszów.

Przypominamy, że w ramach tego samego projektu zrealizowano film przyrodniczy o walorach Gminy Hrubieszów, który jest dostępny pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=VD-bp3AXnKc&index=8&list=PLY9KjXZch1zzIspQLOSAfwjf7cJiShINo

Film cieszy się dużą popularności i ma największą oglądalność spośród wszystkich gmin biorących udział w projekcie (w tym niemal dwukrotnie większą niż Ciechocinek czy dziesięciokrotnie większa niż Świnoujście).