19 czerwca 2024

Bal ósmoklasisty w Mienianach [ZDJĘCIA]

7 czerwca 2023 roku, w Szkole Podstawowej w Mienianach odbył się Bal Ósmoklasisty.

Reklamy

Było to bardzo uroczyste wydarzenie. Rozpoczęło się Mszą św. odprawioną w miejscowej kaplicy. Wzięli w niej udział uczniowie kl. VIII, ich rodzice, dyrektor, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Następnie wszyscy udali się do szkoły i wysłuchali części artystycznej przygotowanej przez ósmoklasistów. Przyszli absolwenci podziękowali swoim rodzicom, dyrektorowi, nauczycielom oraz wychowawczyni za wspólnie spędzone lata. Pani wychowawczyni ze wzruszeniem przyjęła słowa swoich wychowanków oraz ich rodziców także zwróciła się z podziękowaniem oraz gratulacjami.

Reklamy

Ciepłe słowa do uczniów skierował pan Dyrektor życząc powodzenia w dalszej edukacji. Młodsi koledzy i koleżanki z klasy VII również życzyli realizacji planów, marzeń i powodzenia w nowych szkołach.

Po części oficjalnej, zaproszeni goście wraz z uczniami udali się na poczęstunek. Niespodzianką był tort przygotowany przez rodziców.

Reklamy

Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce a wspomnienia tego wieczoru pozostaną na długo w pamięci.źródło i fot. Gmina Hrubieszów / SP w Mienianach


Zobacz też:

Roman Myśliwiec z Husynnego Sołtysem Roku 2022! [ZDJĘCIA]

Roman Myśliwiec z Husynnego Sołtysem Roku 2022! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →