6 grudnia 2023

Bez rolnika żywność znika – zagłosuj na film z powiatu hrubieszowskiego – WIDEO

Zapraszamy do głosowania na film z powiatu hrubieszowskiego, który bierze udział w tegorocznej edycji konkursu “Dumny ze swojej roli”.

Reklamy

Celem konkursu, który zorganizował miesięcznik Top agrar Polska jest pokazanie, jak ważna jest codzienna praca rolników w zapewnianiu ciągłych dostaw żywności dla naszego społeczeństwa. Zwłaszcza w tym roku kiedy granice zostały zamknięte – należy się Wam wielkie podziękowanie za ciężką i nieustającą – mimo okoliczności – pracę.

Autorem hrubieszowskiego filmiku jest pochodzący z naszego powiatu 15-letni Marcin. Jego pasją jest fotografowanie oraz uwiecznianie na filmach pracy tutejszych rolników (on sam nim jest). Marcin wkłada jak najwięcej starań i czasu, aby filmy były wykonane w jak najlepszej jakości. Chce pokazywać, w jak najlepszym wydaniu, jak wygląda praca i życie hrubieszowskich rolników. Ma nadzieję, że pokazywanie naszego miejsca zamieszkania zachęci osoby z całej Polski oraz zza granicy do zobaczenia go w rzeczywistości.

Reklamy

Autor liczy na wsparcie mieszkańców powiatu hrubieszowskiego, jak i samego Hrubieszowa. Zapraszamy do głosowania – liczy się każdy oddany glos!

Koniec głosowania nastąpi 31.12.2020 roku, głosować na jednego uczestnika można raz dziennie.

Link do głosowania na hrubieszowski film:

http://dumnyzeswojejroli.pl//?view=movie&p=zgksto4ig316021816431s6big