3 grudnia 2023

Dachowanie w Turkowicach. Dwie osoby poszkodowane – ZDJĘCIA

W czwartek po południu, w Turkowicach doszło do groźnie wyglądającego wypadku – dachowania samochodu osobowego marki Volkswagen. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Reklamy

– W dniu 22.07.2021 roku o godzinie 16:35 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie wpłynęła informacja o dachowaniu pojazdu w miejscowości Turkowice. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Hrubieszów, OSP KSRG Werbkowice i OSP KSRG Turkowice – informuje oficer prasowy hrubieszowskiej komendy Straży Pożarnej. – Osoby które podróżowały samochodem opuściły pojazd o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia, jako pierwsza przybyła jednostka z OSP Turkowice, która udzieliła dwóm osobom poszkodowanym pierwszej pomocy – stabilizacji odcinka szyjnego przy użyciu kołnierza ortopedycznego. Następnie poszkodowanych przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia – jak informują dalej hrubieszowscy strażacy – była nadmierna prędkość. Straty oszacowano na 5 tys. zł. W akcji udział wzięły trzy zastępy Straży Pożarnej w tym 13 strażaków, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Reklamy

­

(info i fot. KP PSP w Hrubieszowie)


Zobacz też:

CBA w Cukrowni Werbkowice

CBA w Cukrowni Werbkowice


LubieHrubie na Instagramie