Dołhobyczów: Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Łukasza

9 maja (sobota) w Gminnym Zespole Szkół w Dołhobyczowie odbędzie się Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Łukasza Palonka. Bardzo chcemy pomóc Łukaszowi w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po wypadku, a szanse na jego normalne funkcjonowanie są duże.

Reklamy


Od grudnia ubiegłego roku przechodzi on ciągle żmudną rehabilitację. Wszystko to wiąże się ze sporymi kosztami, którym rodzina Łukasza nie jest już w stanie sprostać.

Dlatego organizujemy maraton i zwracamy się do wszystkich uczestników zajęć Zumba Fitness, ale także ludzi dobrej woli i wielkich serc z prośbą o wsparcie finansowe Łukasza w jego trudnej walce o sprawność fizyczną.

3 godziny niesamowitej i szalonej zabawy zapewnią instruktorzy: Kinga Organista, Kamila Smyk, Kinga Wasak, Damian Otkała.

W trakcie imprezy zachęcamy do korzystania z usług fryzjerki, masażysty, zabaw dla dzieci, które zapewni Przygraniczne Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie oraz innych atrakcji. W przerwach przeprowadzone zostaną losowania atrakcyjnych upominków od firm wspierających akcję.

Wydarzenie swoim patronatem objął Wójt Gminy Dołhobyczów Pan Grzegorz Drewnik.

Wejście 15 zł (mile widziane i większe datki).

Start maratonu o godzinie 18:00.

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1611337372444053/

Przyjdź choćby jako widz!!!

Zapraszamy!!!

 

 

Akcję wspierają także:
– Stowarzyszenie „AKTYWNI” z Przewodowa, 
– Bank Spółdzielczy w Dołhobyczowie, 
– Fryzjer mobilny – Marlena Zdybel, 
– Waldemar Głuch – masaże, rehabilitacja, 
– Salon kosmetyczny „Uroda” – Aneta Burda, 
– Kwiaciarnia „Na kresach” w Dołhobyczowie, 
– PGH Sp. z o.o. – sklep wielobranżowy w Dołhobyczowie, 
– AGROspectrum Wojciech Goławski Werbkowice Młyn: skup zboża sprzedaż mąki Piekarnia Dołhobyczów Ciastkarnia i waflarnia Werbkowice Sklep firmowy ul. Plac w Wolności w Hrubieszowie.